EN

Утешувачи & јорган Вметнете - детали

Вашата моментална позиција: Дома>Производи>Уметници за ублажување и јорган

Вметнување на висококвалитетни меки луксузни додатоци-Д1

Опис на производот

Ткаенина: 100% Памук, Поликотон, микрофибер, (Како ваше барање)

Модел: Цврста боја

Пополнување: полиестер, микрофибер

Димензии на големина: Обичај

Распрашува
  • Опис на производот

  • Информации за производот

  • НАШЕТО СЕРТИФИКАТ

  • Често поставувани прашања

  • распрашува

Опис на производот

Ткаенина: 100% Памук, Поликотон, микрофибер, (Како ваше барање)

Модел: Цврста боја

Пополнување: полиестер, микрофибер

Димензии на големина: Обичај

Информации за производот

Име на предметот:ВИСОК ДВЕТСКИ ЛУКСУРИ ДУВЕТ ИНСЕРТ-Д1 со висок квалитет
материјал:Памук 
Достапни се и други видови материјал.
Спецификација за големина2PC: 50x75cm (пополнување 500gsm)
(Парчиња и големини се изборен.)
Пакување:ПВЦ торба со единечна обвивка + Вметнување картичка, внатрешна со картон, надворешна со стандарден картонски извоз
 Тоа би можело да биде прилагодено за супер маркет, трговија на големо, продавница за подароци и многу други продажни канали.
MOQ:150 сетови по дизајн по боја
Количина на оптоварување1x40HQ: 730 Сетови
Примерок слободен
Начин на плаќање:Депозит на Т / Т 30%, 70% пред копија од Б / Л; Л / Ц
Време на испорака:Околу 60 дена по депозитот од 30%
Порта за испорака:Шангај (главно), Шенжен, Нингбо и кое било друго пристаниште во Кина

Детали за слики:

НАШЕТО СЕРТИФИКАТ

Често поставувани прашања
Q: Каде е вашата фабрика?
О: Нашата фабрика е се наоѓа во Нантонг Сити, провинција Jиангсу, Кина. Двочасовно возење од Шангај.
Q: Можете ли да набавувате прилагодени производи?
О: Да. Ние работиме на OEM нарачки, што значи дека големината, материјалот, количината, дизајнот, логото, пакувањето и др може да се прилагодат.
Q: Колку различни бои можам да нарачам?
О: Можете да нарачате бои што ви се допаѓаат на секој дизајн во Pantone боја. Различни материјали имаат различно барање при боење или печатење во боја. Ве молиме контактирајте со нас за детали.
П: Како можете да го гарантирате квалитетот на производството?
О: Имаме КК тим со искуство од 15 години и строго контрола на квалитетот на системот во нашиот процес на производство. Инспекцијата од третиот дел е прифатлива.
Q: Кое е времето за испорака?
О: Нормално 30-60 дена откако ќе ја потврдиме нарачката, но може да се преговара врз основа на количината на нарачката и распоред на производство.
Q: Може ли да земам пример и како?
О: Можеме да обезбедиме бесплатни примероци и да ги испратиме во рок од 5-7 дена од меѓународниот експрес.
П: Кои информации треба да дадам ако сакам да добијам понуда? 
О: Големина, материјал, пополнување (ако има), пакет, количина Ве молиме, испратете ни неколку слики на дизајн за да проверите дали е можно
.
П: Која ткаенина можете да ја понудите?
О: Обично снабдуваме микрофибер, поликотон
,100% памук,tencel, jacquard, chenille и bamboo.
П: Што е вашиот MOQ?
О: 800 комплети по дизајн за прилагодени печатени дизајни.50 сетови по дизајни за нашите порибено печатени дизајни. 500 сетови по боја за прилагодени цврсти бои.50 комплети по боја за нашата зачувана боја.
П: Колку дизајни за чипка за вез, што имате?
О: Имаме повеќе од 1000 различни дизајни за чипка од вез.
П: Дали присуствувате на некој саем?
О: Да, присуствувавме на Саемот Кантон и Саемот во Франкфурт Хаимекстил секоја година.
П: Дали сте член на Алибаба?
О: Да, ние сме златни снабдувачи на Алибаба од 2006 година.
П: Ако дојдам да ја посетам вашата компанија, дали може да помогнете да го испратите писмото за покана?
О: Сигурно, само испратете ми копија од пасош. 


Испраќам барање