EN

Profili i kompanisë

Pozicioni juaj aktual: home>Rreth nesh>Profili i kompanisë

Qysh prej vitit 2006

Tekstile SHTOMPI KOSMOS

Tekstili shtëpiak KOSMOS E themeluar në vitin 2002, është e specializuar në prodhimin e shtratit. Kompania jonë është e vendosur në Nantong, provinca Jiangsu, e cila kufizon emrin "Qyteti i Tekstilit në Shtëpi". Ne jemi të pajisur me një term inovativ R&D, një sistem operativ të pavarur të tregut dhe një bazë të plotë prodhimi për të siguruar tekstile shtëpiake në modë. Prodhimi ynë gëzon një reputacion të lartë si në shtëpi dhe jashtë vendit.

KOSMOS vendos me gjithë zemër për të përmirësuar cilësinë e jetës familjare dhe qëndron gjithmonë para modës, në mënyrë që të ndërtojë një ambient të rehatshëm dhe të rafinuar. Me personazhet e tij të veçantë, me cilësi të lartë dhe dizajn të inovuar, ajo ka ndjekur hapin e jetës moderne.

Shtë qëllimi përfundimtar i KOSMOS për të dhënë një kontribut për të përmirësuar gjendjen e jetës, si dhe zhvillimin e vet. Një avantazh i trafikut të përshtatshëm, burimeve të pasura dhe kulturës thellësisht të biznesit.

INFORMATA THEMELORE

Kompania : KOSMOS Tekstile shtëpiake

Themeluar : 2006 Year

Lloji i biznesit : Prodhuesi dhe ndërmarrja tregtare

Punonjësit : Nën 100

Tregu kryesor America Amerika e Veriut, Amerika e Jugut, Azia Lindore, Lindja e Mesme

Porti më i afërt për eksport të produktit : Shanghai, Nantong

Klauzolat e dorëzimit nën mënyrën e tregtisë : FOB, CFR, CIF

Metodat e pranueshme të pagesës : T / T, L / C

Qarkullimi i biznesit 3 5 - XNUMX milion USD në vit

Shërbimet parësore : Prodhimi dhe përpunimi i tekstileve

Adresa : Qi'An Industrial, Tongzhou District, qyteti Nantong, Kinë

Vëllimi i eksportit 3 5 - XNUMX milion USD në vit

Numri i punonjësve të departamentit të tregtisë së jashtme : 6 ~ `10

Numri i studiuesve : 5 ~ 10

Numri i inspektorëve të cilësisë 5 ~ 10

Numri i të gjithë të punësuarve : Nën 100

Zona e tregut

Në sajë të dizajnit popullor dhe cilësi të lartë, Jintian Textile (Nantong) Co, Ltd, zgjeroi biznesin e tyre vazhdimisht në tregun e jashtëm dhe lokal.E posaçërisht në Amerikën e Jugut dhe Lindjen e Mesme, biznesi ynë gati i mbuloi të gjitha vendet në këto dy fusha. Gjithashtu ne kemi shumë bashkëpunëtorë në vendet e tjera. Tani kompania jonë është e angazhuar për zhvillimin e më shumë business.We sinqerisht shpresojmë se ne mund të bëjmë përparim dhe të punojmë së bashku për të promovuar zhvillimin e përbashkët me klientët e rinj dhe të vjetër.

Koncepti i marketingut

Përqendrohuni te cilësia

Prodhimi i produkteve

Pesëdhjetë vende dhe rajone

Vendet me shitje të nxehtë
Atje jane:

Më shumë se 30 zyra