EN

FAQ

Pozicioni juaj aktual: home>FAQ

 • Q

  Cilën pëlhurë mund të ofroni?

  A

  Ne zakonisht furnizojmë mikrofibër, polikoton dhe 100% pambuk.

 • Q

  Isfarë është MOQ juaj?

  A

  800 grupe për modelim për printime të personalizuara. 50 grupe për modele për modelet tona të shtypura të stokuara. 

  500 grupe për ngjyra për ngjyrat e rregulluara të ngurta.50 grupe për ngjyrën për ngjyrën tonë të furnizuar.

 • Q

  Sa modele dantella të qëndisjes që keni?

  A

  Kemi më shumë se 300 modele të ndryshme për dantella të qëndisjes.

 • Q

  A merrni pjesë në ndonjë panair?

  A

  Po, morëm pjesë në Panairin e Kantonit dhe Frankfurtit Heimtextil çdo vit.

 • Q

  A jeni Anëtar i Alibaba?

  A

  Po, ne kemi qenë furnizuesi i artë i Alibaba që nga viti 2006.

 • Q

  Nëse do të vizitoj kompaninë tuaj, a mund të ndihmoni për të dërguar Letrën e Ftesës?

  A

  Me siguri, thjesht më dërgoni kopjen e pasaportës.