EN

Lajme

Pozicioni juaj aktual: home>Lajme

Invitation for the GO TEX FAIR 2018

2019-09-19 00:00:00 1

Të nderuar të gjithë:

Si jeni!

Do të doja t'ju ftoja të gjithëve që të vini dhe të hidhni një sy në stendën tonë në

124th China Import & Export Fair ¨C GuangZhou (PAZHOU COMPLEX)

3rd Phase,   OCT.31--NOV.4  2018

We'll show you our new designs and give you best price. and Pls kindly note our booth No. 15.2 F 38-39 and 14.2F24-25.

Ne mezi presim t'ju shohim atje ~

Faleminderit dhe gjithë të mirat,

Juaji me besnikëri

Mr William Lee

Departamenti i eksportit

Kosmos

Jintian Textile (Nantong) CO,. LTD

Website: www.kosmosvip.com

E-mail: [email mbrojtur]

Tel: + 86-513-86516656

Fax: + 86-513-55083738

Mobile: +8615962870167

Adress:No.88,Qi'Shi Road,Industrial Park,Qi'An Town,Tongzhou City , Jiangsu Province. China