EN

Lajme

Pozicioni juaj aktual: home>Lajme

Furnizuesi më i madh i dhomave të fenomenit të dantellave të qëndisjes

2018-04-04 00:00:00 208

Që nga viti 2008, kompania jonë ka marrë pjesë në Panairin e Kantonit për 9 vjet. Ne jemi të famshëm si më të mirë kineze dhe më të mëdha dhe të mëdha largesbroidery shtroja e vendosura furnizuesit. Klientët e rinj dhe ekzistues erdhën me porosi në çdo panair.